top of page

FUNIMROZ 11 km

Track length: 11 km
Height gain: 160 m
Maximum height: 77 m
Number of checkpoints: 1
Track time limit: 1.5 hours
 
​Recommended for beginner trail running and fast runners who want to have their share of fun by touring the island on mostly flat asphalt roads. 

MATERIAL SELECTION

Özellikle uzun mesafe koşularda, antrenman kadar performansı etkileyen önemli bir unsur da malzeme seçimi ve bunların kullanımı ve bakımını yapmayı bilmektir. Yaş, antrenman seviyesi ve koşulacak parkura özgü malzemelerin seçimi, performans üzerinde ciddi etki eder. Doğru malzemeler, konforlu bir yarış ortamı sağlarken, zorlu doğa koşullarında sağlıklı bir şekilde parkuru tamamlamanıza da olanak sağlayacaktır. Ekstreme sporlarda can güvenliği, yarışmanın ön koşuludur. Gerekli durumlarda yardım gelene kadar arazide kendinize bakabilir durumda olmalısınız. 11km parkurunda zorunlu malzeme yoktur. Hava durumu takip edilerek, buna uygun malzemeler ile parkura girmek yeterlidir. Yağış miktarına göre kısmi su geçişleri olabilir. 

ROUTE

The 11 km track will mostly be on asphalt and will pass through social life centers. The last part of the track passes through historical Kaleköy to allow you to experience the trail. There is 1 water point on the turning point of the track.

EXHIBITOR LIST

bottom of page